Coś o nas!

Body Fitness Club została stworzony przez ludzi, którzy od wielu lat są związani z branżą fitness. Połączenie ich wiedzy i pasji, zainicjowało powstanie BFC.

Nasza kadra instruktorska:

Dominik Kowal

Instruktor kulturystyki, trener personalny

- Spalanie tkanki tłuszczowej

- Inwidualny dobór planów treningowych

- Redukcja i poprawa jędrności ciała

- Poprawa wydolności


Certyfikowany trener personalny. Dzięki doświadczeniu w pracy z podopiecznymi oraz wiedzy nabytej podczas licznych kursów i szkoleń potrafię dobrać odpowiedni, indywidualny plan działania pod konkretny cel. Jako trener przykuwam dużą wagę do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń i komfortu moich podopiecznych. W swoich treningach zwracam uwagę na stan zdrowia, styl życia, przebyte urazy i występujące dysfunkcje u moich podopiecznych i na ich podstawie rozpoczynam określenie planu działania.

Paulina Pintscher

Trener personalny

- Treningi siłowe, wytrzymałościowe, wzmacniające ciało

- Treningi spalające tkankę tłuszczową

- Treningi pod kątem różnorakich dyscyplin sportowych

- Doradztwo dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych


Jestem trenerem personalnym, instruktorem Indoor Cycling, instruktorem narciarstwa zjazdowego. Specjalizuję się w rekreacji sportowej, dietetyce i suplementacji. Mój dorobek i sukcesy sportowe osiągam przede wszystkim w zawodach biegowych, maratonach i półmaratonach górskich, biegach ultra, biegach z przeszkodami oraz w triathlonach. Od 21 lat siłownia jest moim drugim domem. Na początku sama zmagałam się z treningami siłowymi gdzie po 10 latach zrobiłam kurs trenera personalnego i przez ostatnie 11 lat pracuję w tym zawodzie ucząc ludzi poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i dobierania treningu w zależności od potrzeby dla klienta. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, trenuje nadal i lubią mieszać dyscypliny sportowe, to pozwala mi na większą wszechstronność za czym idzie wydolność, gibkość, szybkość, siła . Prowadzę również zajęcia grupowe w różnych formach (treningi z piłkami fitness , Tabata , treningi obwodowe, TRX, Kettlebell, treningi własnym ciężarem ciała). Jestem rozpoznawalna w środowisku sportowym przede wszystkim jako osoba z twardym, nieustępliwym charakterem. Dająca wycisk i ucząca dyscypliny sportowej, gdzie przy odrobinie lenistwa sport niestety nie wybacza… i ja też :) Samo się nie zrobi jak to mówią :) Praca jako trener personalny jest dla mnie wszystkim, ponieważ odwzajemnia mi poznanie bardzo ciekawych ludzi i obserwowanie ich postępów w czasie pracy ze mną co to bezcenne.